AKTUALNOŚCI

HISTORIA

ORGANIZACJA

INNE

"Zerówka"

W roku szkolnym 2016/2017 w Oddziale Przedszkolnym opiekę nad dziećmi objęły panie Maria Tomaszewska oraz Marta Sindalska.
 
Mimo, że rok szkolny niedawno się rozpoczął, u nas już wiele się wydarzyło. Przez pierwsze tygodnie dzieci wraz z paniami poznawały szkołę oraz siebie nawzajem a także ustaliły zasady obowiązujące w grupie. Oprócz zajęć prowadzonych przez panie wychowawczynie, dzieci korzystają z zajęć dodatkowych, takich jak: język angielski, język hiszpański, zajęcia sportowe z elementami koszykówki, religia. Jest również możliwość korzystania z zajęć logopedycznych, udziału w zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych czy gimnastyce korekcyjnej.
W ciągu dnia dzieci spędzają czas na zabawach swobodnych zarówno w sali jak i na boisku, spacerach, gimnastyce. Biorą udział również w życiu przedszkola – wspólnie świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka a już niedługo razem wysłuchamy koncertu Filharmonii Pomysłów.  
 
 

Pierwsza wizyta „zerówki” w bibliotece
Dnia 12 października 2016 roku bibliotekę odwiedziła „zerówka” szkolna. Dzieci zapoznały się z biblioteką, poznały zasady zachowania się w bibliotece oraz zasady poszanowania książek. Następnie każde dziecko mogło samodzielnie wyszukać i wziąć do ręki książeczkę, która je najbardziej zainteresowała, obejrzeć ją, czy też poczytać… Na zakończenie wizyty pani wypożyczyła książkę do wspólnego poczytania.

NAUCZANIE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA